Zarządzanie projektami nie takie straszne

Posted on

W sektorze szkoleń jest niezwykle wiele szkoleń na temat zarządzania działaniami innymi niż procesy operacyjne firmy. W dzisiejszym wpisie na blogu zaprezentuję, jakich cech szkolenia szukać w temacie właśnie tych przedsięwzięć dydaktycznych oraz które kwestie bywają kluczowe w takich sytuacjach. Dokładne wskazówki znajdziesz na portalu: Andragogiczne Kursy Zarządzanie Zmianami .
Muszę w tym miejscu powiedzieć, że od dobrych 10 lat zauważam zainteresowanie działaniami projektowymi – wcześniej tzw. project coordination, popularną w Wielkiej Brytanii. Technika była używana w szpitalach, w sektorze projektującym dla przemysłu ciężkiego, a po latach w międzynarodowych marketingowych projektach. Obecnie stała się to wreszcie funkcja badań naukowych bardzo ważna w biznesie. Kongres Kierowania Działaniami Projektowymi zaprojektował odrębną wiedzę, techniki i narzędzia w ramach badania czynności menedżerów projektów.
Administrowanie zespołem projektowym jest techniką zarządzania polegającą na kompleksowejcałościowej i wyodrębnionego projektowania wdrożenia nowatorskiego przedsięwzięcia lub też parametrów technologicznych w dokładnie zdefiniowanym okresie i przy zdefiniowanym zakresie kosztu zakładanego do wykonania danego projektu.
W trakcie trwania szkoleń z zakresu kierowania działaniami projektowymi dostrzegam, iż pracownicy pragną wykorzystać sposoby i narzędzia z takich obszarów: planowanie, określanie hamonogramu wydatków, organizowanie pracy podwładnym, ustalanie celów do pracy. Biorący udział w projekcie szkoleniowym pozytywnie oceniają teoretyczne definiowanie kłopotów w pracy zespołu projektowego w czasie szkolenia.
WIĘCEJ
Nasz dziennik pisze kwartet mających wieloletni staż specjalistów organizujących szkolenia dla menedżerów z różnych sektorów rynku.

W naszym portalu mówimy równeż o:
- badania satysfakcji pracowników w instytucjach i organizacjach
- ankiety kompetencyjne
- zajęcia edukacyjne z zarządzania
- wyjazdy motywacyjnych
- zarządzanie ludźmi

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>