Wiosna to termin na imprezy team building

Maj  to wyjątkowo akuratny czas by zarezerwować  szkolenie team building. Wtedy sprawdzone i polecane obiekty są niepozajmowane więc damy radę zamówić taki, który ma niezbędny teren i sprzęt odpowiadające przygotowywanym ćwiczeniom. A przy okazji jest blisko naszej firmy i transport nie zajmie kilkanaście godzin.

Rzecz jasna iż hotel to zaledwie polowa do dobrego szkolenia team building. Jeżeli planujemy zorganizować wyjazd integracyjny bez martwienia się o szczegóły warto zamówić firmę sprzedającą szkolenia integracyjne lub imprezy zwane team building. Angażujmy firmy z polecenia a nie patrzmy tylko na koszt. To żaden problem przyoszczędzić kilka procent, i jutro żałować na swoje głupie oszczędzanie.  Rozważajmy raczej praktykę szkoleniowców, jakość przedstawianego nam scenariusza, dopasowanie się do naszych potrzeb i na koniec – bezwypadkową historię, przede wszystkim gdy zaplanowano aktywności wymagające wysiłku i wysportowania.

Jeżeli szkolenie team building i wyjazd integracyjny organizujemy dla kilkaset i więcej pracowników, cała logistyka zajmie nam dłuższe miesiące. Uzgodnić kalendarze dla tak dużej grupy  pracowników jest bowiem ciężko.  A na dodatek wynajęcie ośrodka , który wynajmie tak wiele łóżek w szczycie sezonu – to także trudność.

Na koniec napiszmy o dwóch  prostszych czynnościach gdy przygotowujemy firmowy wyjazd integracyjny lub zakładowe szkolenie team building. Chodzi o  transport na teren eventu, a kolejna sprawa to uzupełniające niespodzianki po zachodzie słońca na przykład uroczysta kolacja, lub występy jakiegoś satyryka itp.  To też niezbędne elementy spotkania team building i nie możemy o tym zapomnieć.