Szkolenia menedżerskie

Posted on

W tym miesiącu gorąco zapraszamy nasze jeszcze świeże i gorące szkolenie z zarządzania sobą w czasie. Jest to kurs dedykowany menedżerom z spółek  sektora prywatnego z branży przetwórczej, wydobywczej i sieci handlowych.

Szkolenie koncentruje się na zagadnieniach przydatnych w codziennej pracy. Tematyka omawia problemy które zwykle pojawiały się w pytaniach od klientów.  Staramy się w tej chwili odpowiedzieć na zainteresowania pracowników w dzisiejszej kryzysowej sytuacji.

Szkolenie prowadzi niespodziewanie dla niektórych nie nasz wyłączny trener Jarosław Fizyczny . Ten projekt chcemy powierzyć Teresie Wawrzyniak, która stworzyła nasze nowe szkolenie. Jest ona młodym choć świetnie zapowiadającym się konsultantem . Miesiąc temu napisała rozprawę habilitayjną w zakresie tego szkolenia.

Szkolenia menedżerskie mamy zamiar organizować w kilkunastu rekomendowanych przez naszych klientów obiektach szkoleniowych, które oferują komfortowe sale konferencyjne. W bunusie zapewniamy opcję skorzystania z dodatkowego wyposażenia ośrodka, np. bilard, sauna i fitness.

Wszystkie kwestie techniczne załatwia nasz sprawdzony podwykonawca – firma Training Projects. To pod jej skrzydłami będzie realizowane to szkolenie. Ponieważ ilość miejsc jest ograniczona – dbamy o indywidualn charakter treningów – zapraszamy do wczesnej rejestracji miejsc dla kursantów.

Każdy kursant otrzyma po warsztacie materiały poszkoleniowe w postaci segregatora  oraz rok indywidualnych konsultacji telefonicznych, a jednocześnie upust w naszym  internetowym forum eksperckim. Polecamy Państwa uwadze to szkolenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>