Środki Unijne na szkolenia dla firm

Klienci z niektórych organizacji przygotowali dokumentację dot. funduszy unijnych i pod opieką naszych doradców przesłali wymagane dokumenty do instytucji finansujących.
Zawiadamiamy iż w ramach funduszu unijnego „Podkarpacki Fundusz Regionalny” na wyjazdowe Szkolenia Menedżerskie pomoc dostały opisane poniżej projekty:

• Szkolenie Finansistów w spółce Irchowicz
  • Warsztaty Szkoleniowe z rozwoju efektywności odpowiedzią na potrzeby pracowników.
  • „zoptymalizowana procedura kompleksowej obsługi masowej korespondencji – Poczta Hybrydowa”
  • eksport usług z zakresu testowania osystemowania
  • innowacyjna procedura produkcji wysokociśnieniowych zbiorników do magazynowania i transportu metanu, wodoru i biopaliw
  • opracowanie nowoczesnych elementów konstrukcji przyczep transportowych i boksów dla koni.
  • opracowanie algorytmów tolerujących błędy do pamiarów w sieci gazu ziemnego.
  • sporządzenie i wdrożenie procedury produkcji stopu ciężkiego – kompozytu wolframowego.
  • opracowanie i implementacja algorytmu do komputerowego wspomagania systemowania leków metodą wirtualnego screeningu (PKWiU: 73.10)
  • sporządzenie i implementacja produkcji energooszczędnych autonomicznych napędów tramwajów i trolejbusów
  • opracowanie nowej generacji łączników dla dystrybucji energii elektrycznej średniego napięcia
  • opracowanie pierwszej polskiej konstrukcji i technologii produkcji stentu do bifurkacji pokrytego polimerem biodegradowalnym i uwalniającym lek antyproliferacyjny nowej generacji z grupy -olimus.
  • struktura e-zarządzania Mój-Biznes.com wraz z zestawem e-usług
  • system MULTISOFT – Samoadaptacyjny Silos z Sensorycznym Softwareowym Cyklem Multiplikacji.
  • rozbudowa 21 środowiskowych sieci teleinformatycznych nauki – NewMAN
  • program Informacyjny Statystyki Publicznej (SISP)
  • system rejestrowania i archiwizacji korespondencji elektronicznej AkenSQL firmy COMPOL II
  • opracowanie działu B+R w Przedsiębiorstwie Innowacyjno-Wdrożeniowym Wifama-Prexer Sp. z o.o.
  • wdrożenie modernizacyjnego systemu B2B w ramach usług serwisowania i utrzymania ruchu w Queris Sp. z o.o.
  • implementacja nowoczesnych usług w oparciu o sieć dostępową w procedury pasywnej sieci optycznej PON
  • wdrożenie procesu informatycznego, usprawniającego proces zarządzania produkcją, sprzedażą i relacjami z partnerami biznesowymi, poprzez automatyzację komunikacji handlowej.
  • uruchomienie elektronicznego systemu typu B2B w spółce IGLOO
  • implementacja modernizacyjnej metodyki budowy i eksploatacji telemetrycznych pojazdów szynowych
  • wypracowanie inteligentnych platform cyfrowych wspomagających drogą elektroniczną działalność sektora MŚP w zakresie organizacji produkcji i dystrybucji towarów.
  • wypracowanie internetowego serwisu fotograficznego.
  • zbudowanie elektronicznego serwisu poświęconego cross compliance

Tagi: szkolenia dla firm, szkolenie handlowców