Power point w twoich szkoleniach

Posted on Updated on

Na koniec wakacji, w tym nowym artykule zajmiemy się często ignorowaną tematyką  prezentacji. To pozornie nieciekawa forma uczenia – tymczasem my wbrew utartym schematom sądzimy, iż da się wyciągnięcie z niej zupełnie dużych efektów. Szczególnie zalecamy ją na   Szkolenia  Motywowanie .
Dzisiejsza prezentacja może być zapamietana przez uczestników szkolenia jeżeli:
1.    Nie jest przesycona tandentymi wątpliwymi atrakcjami w stylu szaleńczo  nadlatujące czcionki albo fosforyzujące ramki i szlaczki.
2.    Ciekawie zaskakuje lekkim wzorem graficznym strony. Skromne ilości tekstu i dobrze dobrane rysunki
3.    Zwięzłe tabele – które odbiorca obejmie wzrokiem w kilkanaście sekund.
4.    Struktura pliku na zasadzie jeden ekran to jedna wiadomość. Innymi slowy treść na slajdzie nie są skondensowane w przyciężkiej do ogarnięcia ilości.
5.    Przekazywanie wiedzy raczej adekwatnym rysunkiem a nigdy tekstem.
6.    Dobrany odpowiednio film
7.    Inspirujące pytania zmuszające do myślenia.
Namawiamy do kontroli swoich plików power point przez pryzmat przedstawionych tu punktów – przed zabraniem ich na szkolenia dla firm.

KIM JESTEŚMY
Ten serwis tworzy grono doświadczonych badaczy tworzących kursy dla przedsiębiorstw z kilkunastu sektorów rynku.

W tym serwisie  zwykle piszemy równeż na temat:
- pomiary motywacji załogi w różnych korporacjach
- ankiety osobowościowe
- treningi z sprzedaży i rozwoju zespołów handlowych
- wyjazdy dla pracowników
- zarządzanie kadrami
Jak zawsze zapraszamy do wielokrotnych odwiedzin na tej witrynie.