Nowa zabawa na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy naszych Klientów, iż w naszej bibliotece gier dla sektora małych firm rodzinnych, fundacji non profit i jednostek samorządowych od następnego kwartału przedstawiamy symulację biznesową: Komiczne mistrzostwa w nietypowym wariancie zabawy w Bungee Run (Roboczy tytuł gry jest do korekty – ale oddaje charakter ćwiczenia.)

Ninieszą grę realizujemy na treningach z planowania sytuacyjnego, z asertywności oraz na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia inspiracyjno – motywacyjne. Wysoko cenimy np. Oceny o trenerach STS

SPECYFIKCACJA GRY:
Merytoryka tego zadania: wewnątrzsterowana postawa w pracy
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Wielka Brytania
Czas trwania samej symulacji bez omówienia: trzy do czterech godzin
Liczba uczestników: minimum 6, maksymalnie 17.
Niezbędny sprzęt: piłka rehabilitacyjna skacząca – sztuk osiem, młotek ślusarski – sztuk dwie, klej biurowy- sztuk cztery, trochę wafli, paczka kasztanowych farbek, nakładka sedesowa dziecięca

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
„Piękny Uśmiech” – Specjalistyczna Praktyka Ortodontyczno-Stomatologiczna Paweł Lewandowski, HELPDESK PLUS Justyna Błaszczak, Sławomir Błaszczak S.C., REPROSERWIS USŁUGI GRAFICZNE Sp. z o.o., PH–U Łępecki & Matuszczak Mariusz Łępecki, Krzysztof Matuszczak Spólka jawna, „Martom” Granops, Matuszczak s.j., NZOZ Ars Medical Ośrodek Specjalistycznych Usług Medycznych, Petrotech Adam Pakulski i Wspólnicy s.j., Centrum Biotechnologii spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Powiat Średzki, Wielkopolskie Centrum Pulmonologii i Torakochirurgii w Poznaniu , Szpital Wojewódzki w Poznaniu, Strzelecki Ośrodek Kultury, Fundacja ABCXXI – Program Zdrowia Emocjonalnego , Klub Rugby „Folc Sport”, Parafialny Klub Sportowy „Stegny”, Stołeczne Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Stowarzyszenie Księgarzy Polskich , Stowarzyszenie Lekarzy Klubowych Komisji Działalności Podwodnej ZG PTTK, Stowarzyszenie Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne, Ursynowsko – Natolińskie Towarzystwo Sportowe , Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Gra była również wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Chemia”

LITERATURA:
Szkoleniowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy wymienione tutaj pozycje książkowe:

• Patologia transformacji – Witold Kieżun
  • E-sklep. Biznes na kryzys-Joanna Rozmiarek
  • Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha-Richard J. Connors
  • Zbiór gier rozwijających zdolności interpersonalne-Colleen A. Rickenbacher, Edward E.
  • Krytyczny nurt zarządzania-Michał Zawadzki,Łukasz Sułkowski
  • Sprzedaż i charakter-Iwona Majewska-Opiełka
  • Zarządzanie przez wartość. Firma z perspektywy interesów właścicielskich-Michał Michalski

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Data: wkrótce
    Miejsce: Topólka, hotel Villa Verde, ulica 5c
    Cena warsztatu: 3200 PLN plus VAT. Oferujemy prawo uiszczenia ceny ratalnie – osiem miesięcznych wpłat.
    W cenie warsztatu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Tygrysie krewetki smażone na oliwie z masłem czosnkowym, podajemy w towarzystwie sałaty i pieczywa. Zupa: Krem borowikowy z boczkiem wędzonym . Drugie danie: Pieczona szynka wieprzowa podana z bałkańskim aj-warem, ziemniaki, surówka . Deser: Świeże jabłka z cynamonem i rodzynkami zapieczone pod kruszonką . Napoje zimne: . Napoje ciepłe: Kawa,herbata.