Nietypowa gra na szkolenia z przywództwa – dla trenerów

Informujemy naszych Klientów, iż w naszym szerokim portfolio programów dla sektora małych firm rodzinnych, organizacji tzw. ekonomii społecznej i jednostek samorządowych od następnego kwartału posiadamy grę integracyjną: Absurdalne bicie rekordu w nieziemskim wariancie zabawy w Gangsterskie klimaty (Roboczy tytuł tej symulacji jest do dopracowania – ale pokazuje przebieg tego modułu.)
Tą grę przeprowadzamy na szkoleniach z mentoringu, z zarządzania czasem oraz na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Oryginalne jej wykorzystanie to Gry Menedżerskie .

SPECYFIKCACJA GRY:
Merytoryka gry: proces grupowy
Miejsce pochodzenia licencji: Słowacja
Czas prowadzenia: ok. kwadrans
Liczba uczestników: minimalnie 8, maksimum 18.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: rowerek biegowy-jeździk – sztuk siedem, skrobak do usuwania silikonu – sztuk dwie, agrafki- sztuk sześć, trochę ziemniaków, paczka marchewkowych karteczek, półka narożna

REFERENCJE
JULIEN Marta Jabłońska, Akademicki Ośrodek Kształcenia Żak – Marek Karpiński, Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowe INTER -TECH Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Sputnik Software Sp. z o.o., „Martom” Granops, Matuszczak s.j., Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe MAT-TAR spółka jawna Władysław i Dorota Matuszkiewicz, Piekarnia-Cukiernia. Sklep Wiejski. Dolczewski Aleksander Antonii, Powiat Kościański, Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Poznaniu, Warter Spółka Jawna, Diecezja Kaliska, Stowarzyszenie Ekologiczno-Kulturalne FREEDOM, Akcja Katolicka Diecezji Warszawsko – Praskiej , Klub Myśli Społecznej Inicjatywy, Parafia Rzymsko-Katolicka Matki Boskiej z Lourdes, Stowarzyszenie „Rodzina Wojskowa” , Stowarzyszenie Jeździeckie „Szarża”, Stowarzyszenie Na Rzecz Integracji i Rozwoju, Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych – Okręg Warszawski, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Symulacja była też wykorzystywana na kursach zawosowych z dziedziny „Języki inne niż UE”

POLECANE KSIĄŻKI:
Osobom rozważającym zakup proponujemy niniejsze pozycje literaturowe:

• Złota książeczka nastawienia na TAK!- Jeffrey Gitomer
  • Like a Virgin. Czego nie nauczą cię w szkole biznesu-Richard Branson
  • Fair trade. Szansa dla wszystkich-Andrew Charlton, Joseph Stiglitz
  • Ty tu dowodzisz. Najskuteczniejsze metody kierowania załogą-Michael D. Abrashoff
  • Kaizen – dążenie do doskonałości-Agnieszka Folejewska
  • Jak być dobrym menedżerem. Zestaw wskazówek-Shirley Payne, John Payne
  • Życiologia, czyli o mądrym zarządzaniu czasem-Miłosz Brzeziński

SZKOLENIE TRENERSKIE:
    Termin: po zamknięciu listy uczestników
    Miejsce: Potok Wielki, obiekt konferencyjny Wiejce, ulica Nowogrodzka 17
    Koszt gry: 3500 zł VAT zw. Dajemy możliwość płatności ratalnie – cztery rat.
    W cenie spotkania zawarty jest menu lunch. Przystawka: Szpinak z borowikami i tymiankiem zapiekany pod serem cheddar. Zupa: Kremowa zupa z zielonych warzyw. Drugie danie: Stek z polędwicy grillowany podawany z sosem lub masłem czosnkowym, kolorowym bukietem sałat, rzodkiewką i serem feta w duecie pieczonych ziemniaków (sos do wyboru: borowikowy lub z kolorowego pieprzu). Deser: Wybór ciast domowych. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Herbata – Assam Bari, English Breakfast, Earl Grey, Sweet Berries, Cream Orange, Morgentau, Green Dragon, Fruity White, Refreshing Mint, Espresso,Kawa z mlekiem.