Nietypowa gra na szkolenia firmowe – dla trenerów

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece szkoleń dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów tzw. ekonomii społecznej i urzędów publicznych od zeszłego roku promujemy grę team building: Absurdalne mistrzostwa w niezwykłym wariancie zabawy w Stanowisko Z Podkowami (Wstępna nazwa gry jest dopiero tymczasowy – natomiast pokazuje charakter zadania.)
Tą symulację przeprowadzamy na szkoleniach z negocjacji, z asertywności a także na szkoleniach team building. Symulacja jest polecana także na szkolenia coachingowe. Oryginalne jej przeznaczenie to Szkolenia Z Obsługi Klienta.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Merytoryka gry: postawy proaktywne i menedżerskie
Kraj pochodzenia symulacji: Litwa
Czas trwania: 45 minut
Liczba uczestników: nie mniej niż 7, do 20.
Rekwizyty: deska do pływania – sztuk osiem, lampka do kontaktu – sztuk pięć, plastelina- sztuk osiem, trochę maślanki, paczka marchewkowych markerów, kubek miksujący

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
BeOne Sp. z o.o., „METPOL” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Fabryka Mebli Biurowych MARO Sp. z o.o., PRALNIA Zofia Siąkowska, Sławomir Stróżyk P.P.H.U. ”STRO-STAL” , Andrzej Chojnacki „Mikrofilm Center, Digital Center”, KAS-BOKS sp. z o.o., Zakład mechaniczny „ROOLEX” P.Olejnik, L. Rose Spółka Jawna, Wielkopolska Sieć Szerokopasmowa Spółka Akcyjna, WODKAN Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka Akcyjna, Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, Stowarzyszenie „Miłośnicy Muzyki Cerkiewnej”, Fundacja „Moma Film”, Fundacja Słowem, Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej „Herkules”, Stowarzyszenie Zmiana Społeczna, Stowarzyszenie Kobiet Po Mastektomii „Amazonki”, Stowarzyszenie Polskiej Sekcji Międzynarodowej Rady Stowarzyszeń Polklorystycznych, Festiwali i Sztuki Ludowej, Stowarzyszenie Ruchu Inicjatyw Społecznych „Praca”, Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Zespół Pieśni i Tańca Osób Niepełnosprawnych „MAZOWIACY” działający przy Fundacji Krzewienia Kultury Artystycznej Osób Niepełnosprawnych
Symulacja była również organizowana na kursach zawosowych z dziedziny „Prawo wspólnotowe/unijne”

POLECANE KSIĄŻKI:
Konsultantom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry polecamy te lektury:

• Patologia transformacji – Witold Kieżun
  • Zarządzanie zasobami ludzkimi-Michael Armstrong
  • Opanuj swój wewnętrzny głos-Blair Singer
  • Liderzy innowacyjności-Jean Philippe Deschamps
  • Zrównoważone przedsiębiorstwo-Wojciech Przychodzeń
  • Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen
  • SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
    Data: na razie nieokreślone
    Miejsce: Kwidzyn, ośrodek TM, ulica Świętokrzyska 46
    Koszt certyikacji: 3200 złotych +23% VAT. Dajemy opcję płatności ratalnie – cztery miesięcznych wpłat.
    W cenie kursu znajduje się obiad. Przystawka: Mix grzybów z patelni z chrupiącymi placuszkami ziemniaczanymi. Zupa: żurek staropolski w chlebku z sosem czosnkowym. Drugie danie: Makaron penne z sosem beszamelowym z dodatkiem pietruszki, grillowanych pieczarek, kawałków cebuli i kurczaka. Deser: Strudel jabłkowy podany na ciepło. Napoje zimne: Woda mineralna gazowana i niegazowana. Napoje ciepłe: Caffe Latte, Herbata.