Kontakt

Nasza grupa doradcza i szkoleniowa realizuje projekty HR od jedenastu lat.   Działamy jako zgrany zespół konsultantów i szkoleniowców:

  • Tymon Nowak jest doktorem psychologii na Uniwersytecie Wrocławskim i specjalizuje się w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi, i prowadzenia prezentacji. Jest głównym szkoleniowcem na prowadzonych przez nas szkoleniach integracyjnych.
  • Agnieszka Tarnawska jest cenionym w kraju i za granicą konsultantem zainteresowanym następującymi: problemami badania satysfakcji pracowników, ocena okresową pracownika. Konstruuje także testy motywacji.
  • Damian Wujec wydaje felietony na temat biznesu i  oferuje menedżerskie gry szkoleniowe, planszowe gry symulacyjne oraz symulacje biznesowe dotyczące w większości zarządzania projektami.  Zajmuje się jednocześnie blisko osiem lat autorskimi szkoleniami oraz wyjazdami integracyjnymi oraz plenerowymi szkoleniami team building.

Prowadzimy nowoczesne szkolenia metodami praktycznym,i w języku polskim oraz coraz częściej  – Agnieszka Tarnawska – po francusku. Pracujemy w naszych własnych  salach konferencyjnych oraz w obiektach wybranych przez klienta.

Oceny pracowników oraz badania motywacji pracowników i badania satysfakcji pracowników prowadzimy poprzez internet - na stronie HRmapa.pl.

Zapraszamy do kontakt pod adresem doradcy@integracyjne.edu.pl


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>