Innowacyjna zabawa na szkolenia i imprezy – warsztat dla coachów

Informujemy naszych Klientów, że w naszym katalogu programów dla sektora MŚP, fundacji non profit i administracji samorządowej od tego miesiąca przedstawiamy grę menedżerską: Absurdalne bicie rekordu w nieziemskim wariancie zabawy w bieg na orientację (Roboczy tytuł tej gry jest do dopracowania – niemniej odzwierciedla charakter tego modułu.)
Naszą grę rekomendujemy na warsztatach z kreatywności, z radzenia sobie ze stresem oraz na wyjazdach integracyjnych. Symulacja nadaje się też na szkolenia motywacyjne. Statystycznie najpowszechniejsze jej wykorzystanie to Kursy Trenerskie.

SPECYFIKCACJA GRY:
Zakres tematyczny symulacji: proces grupowy
Kraj pochodzenia praw autorskich: Luksemburg
Czas realizacji (nie licząc kwestii organizacyjnych) (nie wliczamy przygotowania rekwizytów): godzina
Liczba uczestników: minimum 5, nie więcej niż 19.
Rekwizyty: składany wózek transportowy – sztuk siedem, przęsło konstrukcyjne – sztuk dwie, kleje w taśmie- sztuk osiem, trochę pierników, paczka poziomkowych zakreslaczy, otwieracz do puszek

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
„Firma Kowalski” Joanna Kowalska, Dreamedia Sp. z o.o., KOMAT Mieczysław Kozłowski, WUPRINŻ S.A., Rolldruk Producent Etykiet Samoprzylepnych Artur Tomasz Nowaczyk, „KIE” SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, „ROKIET” Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Michał Siuda, Ewelina Winiarska-Siuda Spółka Jawna, Gmina Przykona , Gmina Chodzież, Szpital Powiatowy we Wrześni Sp. z o.o., Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Krotoszynie, Centrum Paderewskiego Tarnów – Kąśna Dolna, Fundacja „Sławek”, Fundacja Przyjaciół Skolimowa, Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Stowarzyszenie „Rodzina i Trzeźwość”, Stowarzyszenie Domy Weterana Żołnierzy AK i Szarych Szeregów, Stowarzyszenie Mężczyzn z Chorobami Prostaty „Gladiator” Im. Profesora Tadeusza Koszarowskiego , Stowarzyszenie Studium Teatralne, Towarzystwo Miłośników Historii, Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Symulacja była również przeprowadzana na kursach zawosowych z dziedziny „Inne nauki matematyczne i informatyczne”

LITERATURA:
Wykładowcom uczestniczącym w warsztacie z metodyki gry proponujemy wymienione tutaj lektury:

• Osobowość lidera-Tracy Brian, Frank M. Scheelen, Brian
  • Pełną parą!- Brian Tracy
  • Jak inwestować w złoto i srebro-Michael Maloney
  • Przywództwo w świecie biznesu-Michael R. Williams
  • Zrównoważone przedsiębiorstwo-Wojciech Przychodzeń
  • Jak być dobrym menedżerem. Zestaw wskazówek-Shirley Payne, John Payne
  • Współczesne tendencje w zarządzaniu zasobami ludzkimi-małgorzata Tyrańska

SZKOLENIE DLA PROWADZACYCH GRĘ:
    Data: na razie nieokreślone
    Miejsce: Dobre, zamek Mercure Helios, ulica Ursynowska 36
    Koszt licencji: 1500 PLN brutto. Oferujemy opcję płatności w ratach – osiem rat.
    W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: Delikatne plastry pieczonej piersi z indyka z sosem z tuńczyka i siekanym korniszonem . Zupa: Wytrawna zupa z węgorza z dodatkiem kapusty i groszku. Drugie danie: Halibut na smażonej sałacie podany z sakiewką z ciasta greckiego. Deser: naleśnik Ala”Gundel . Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.