Imprezy integracyjne

W czasie istnienia Stowarzyszenia nasi wykładowcy zorganizowali ponad czterysta sześćdziesiąt imprez integracyjnych i motywacyjnych. To pozwala nam wyrazić opinię że jesteśmy bardzo doświadczoną grupą realizująca szkolenia team building, wyjazdy integracyjne i eventy.

Nasi trenerzy Jacek  Ertybowicz oraz Anna  Reńska mają w swoim CV łącznie sześćset godzin realizacji wyjazdów.

Pomysłodawcą naszych ćwiczeń jest doświadczony trener i równolegle badacz Damian Górnikiewicz – w wolnym czasie miłośnik krykietu i eksploracji jaskiń i  uczenia tych dyscyplin przez doświadczenie.

Portfolio Stowarzyszenia zawiera dziesięć scenariuszy realizacji eventów. Od łagodnych po ekstremalne. Imprezy integracyjne prowadzimy od listopada do marca zwykle pod dachem a w słonecznej aurze w plenerze.

Współpracujemy z blisko dwustoma ośrodkami konferencyjnymi  wybranymi do spotkań team building  we wszystkich województwach.

Warto dodać iż jako stały klient wielu hoteli, otrzymaliśmy od nich propozycje rabatów agencyjnych sięgających w kilkunastu z tych miejsc nawet dwudziestu procent, oczywiście oznacza to iż organizując wydarzenia z nami mogą Państwo skorzystać z tych rabatów i obniżyć koszty wyjazdów.

Pracujemy dla dużych i małych firm, jednostek publicznych i organizacji NGO .


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>