Gry biznesowe

Posted on

Tych czytelników, których zajmują polskie Gry Biznesowe  zachęcam usilnie do przeanalizowania stworzonej przez naszych konsultantów witryny www przedstawiającej symulacje ekonomiczne i gry menedżerskie z wielu obszarów dotykających biznesu. Prowadzimy na przykład symulacje z zarządzania projektami, problematyki sprzedażowej, symulacje integracyjne i dodatkowo symulacje na temat finansów i inwestycji.
Stworzona przez naszych trenerów baza symulacji zawiera szereg programów: planszowe, realizowane w plenerze czyli outdoor, zbudowane na interaktywnych rekwizytach. Symulacje były stworzone dla zespołów liczących razem od pięciu do blisko dwustu graczy. Mogą zajmować od kilkudziesięciu minut do 16 godzin szkoleń o pasjonującym przebiegu i niezwykłej efektywności w wymiarze wzmacniania pożądanych postaw.
jak łatwo odgadnąć nie są to ani trochę  symulacje losowe. Nie ma w nich  kostki czy rzucania monetą ani podobnych narzędzi opartych na prostej przypadkowości gry.
Zajmujemy się także projektowaniem oryginalnych gier jak również korporacyjnych symulacji od podstaw na zamówienie, dostosowanych do indywidualnych oczekiwań.
symulacje pisze Rafał Szczepanik, renomowany szkoleniowiec. Wdrożył w różnych firmach mniej więcej sto gier dotyczących zagadnień miękkich (np. budowania zespołów i kilkadziesiąt symulacji dla wielu firm – np. w firmach leasingowych, produkcji lekow, sieciach hurtowni czy nowoczesnych technologiach i energetyce. Rafał stqorztył w minionych kilkunastu latach jak podejrzewamy zdecydowanie najwięcej symulacji w kraju HR.
Nie projektujemy tymczasem symulacji online. Twierdzimy (a opieramy się na kilkuset szkoleniach opartych o symulacje), iż w programach miękkich oraz menedżerskich bywają one bezdyskusyjnie mniej wydajna techniką ludzi w firmie.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>