Ciekawa zabawa na szkolenia biznesowe – certyfikacja

Informujemy, iż w proponowanej przez nas ofercie gier dla branży małych firm rodzinnych, podmiotów non profit i administracji samorządowej od ostatniego kwartału przedstawiamy grę menedżerską: Ekstremalne mistrzostwa w nietypowym wariancie gry w Pościgi taksówkami (Wstępna nazwa zabawy jest na razie roboczy – jednak oddaje istotę ćwiczenia.)
Powyższą symulację polecamy na programach z mentoringu, z organizacji czasu pracy i na szkoleniach integracyjnych. Symulacja jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Pierwotne jej przeznaczenie to Symulacje Negocjacyjne .

CHARAKTERYSTYKA GRY:
Problematyka gry: kompetencje miękkie
Miejsce pochodzenia licencji: Brazylia
Czas realizacji ćwiczenia bez analiz i dyskusji: godzina
Liczba uczestników: minimalnie 7, maksymalnie 17.
Rekwizyty: guma treningowa – sztuk dziewięć, paca malarska – sztuk osiem, zszywacz- sztuk pięć, trochę sałaty, paczka modrych farbek, wyciskacz do czosnku

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
Betoniarnia Gryczka Spółka z o.o. , Beata Rajczyk, Waldemar Rajczyk S.C., „FERD” Firma Robót Inżynieryjnych i Drogowych Ryszard Bianek, „Alkal” S.A., NOBESO Małgorzata, Jerzy Trzęsala Spółka Jawna, Indywidualna Praktyka Stomatologiczna LASERPLUS Magdalena Barańczuk-Matyba, Auto Serwis Mariusz Waszkowiak, Powiat Krotoszyński, GMINA SKOKI, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Stanisława Staszica w Pile, Muzeum Archeologiczne w Poznaniu, Fundacja Edukacji i Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego, Fundacja „Aktywny Senior”, Fundacja Pomocy Zdrowiu, Polski Związek Łyżwiarstwa Figurowego, Stowarzyszenie Bank Drugiej Ręki, Stowarzyszenie Knock Out , Stowarzyszenie Pomocy Chorym z Zespołem Turnera, Stowarzyszenie Rozwoju Warszawy , Warszawskie Towarzystwo Sportowe Deski, Związek Chórów Kościelnych „Caecilianum”
Gra była też organizowana na studiach podyplomowych „Nauki medyczne”

DODATKOWA WIEDZA:
Osobom rozważającym zakup polecamy opisane poniżej tytuły:

• Zarządzanie od podstaw-Andrzej Koźmiński
  • Czy jesteś wystarczająco bystry żeby pracować w Google-William Poundstone
  • Pocałuj tę żabę-Tracy Brian
  • Rachunek kosztów w zarządzaniu organizacjami-Wiesław Janik, Maria Paździor
  • Scenariusze w antycypowaniu i kształtowaniu przyszłości-Anna Kononiuk, Joanicjusz Nazarko
  • Innowacyjność przedsiębiorstw a systemy zarządzania jakością-Tomasz Bartosz Kalinowski
  • Zarządzanie projektami i procesami. Teoria i przypadki praktyczne-Marek Wirkus

SZKOLENIE LICENCYJNE:
    Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
    Miejsce: Siepraw, pałac Mercure Grand Hotel, ulica Zwycięzców 48
    Cena szkolenia: 3000 złotych VAT zw. Proponujemy prawo płatności w ratach – cztery rat.
    W cenie warsztatu zawarty jest catering. Przystawka: Krewetki w cieście z tapioki z sosem czosnkowym i sosem teriyaki. Zupa: Barszcz z pasztecikiem mięsnym. Drugie danie: Filet z dorsza w panierce z migdałów podany na sałatce z pora, ciemnych winogron i czerwonej cebuli, Ziemniaki z koprem i masłem , bukiety surówek, mix sałat z dresingiem włoskim, bukiet warzyw gotowanych . Deser: Świeże jabłka z cynamonem i rodzynkami zapieczone pod kruszonką . Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa,herbata.