Ciekawa symulacja na szkolenia z przywództwa – warsztat dla coachów

Informujemy Państwa, iż w naszym szerokim portfolio gier dla sektora MŚP, stowarzyszen niezarobkowych i administracji państwowej od tego kwartału udostępniliśmy grę menedżerską: Wieloosobowe bicie rekordu w nieziemskim wariancie zabawy w PRL – wyrobienie norm (Roboczy tytuł zabawy jest do poprawki – natomiast odzwierciedla przebieg tej sesji.)
Powyższą symulację stosujemy na treningach z finansów menedżerskich, z komunikacji międzykulturowej a także na szkoleniach integracyjnych. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako aktywizator. Główne jej użytkowanie to Szkolenia Dla Trenerów.

CHARAKTERYSTYKA SYMULACJI:
Zakres tematyczny ćwiczenia: zachowania prospołeczne
Kraj pochodzenia gry: Japonia
Czas trwania (bez przygotowań): jeden dzień
Liczba uczestników: od 8, do 18.
Lista potrzebnego sprzętu: zestaw do badmintona – sztuk siedem, zawór bezpieczeństwa z zaworem zwrotnym – sztuk dwie, podnóżki- sztuk trzy, trochę bombonierek, paczka cytrynowych kredek, pojemnik sniadaniowy

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
Restauracja “Bursztyn” Kazimierz Manikowski, „SWIFT MEDIA” Michał Jordan, Krzysztof Jordan Spółka Cywilna, Balda Spółka z ograniczona odpowiedzialnością, Z-dy Mechaniczno Meblowe MEBLOMECH Sp. z o.o., CCS DRUK Sp. z o.o., Przedsiębiorstwo Usługowo-Produkcyjne „KANN” Sp. z o.o., Usługi dźwigowe, koszowe, sprzętowe Józef Mosiek, Miasto Luboń, Miasto Leszno, Miasto Poznań, Powiat Wolsztyński, Fundacja „Gardzienice”, Centrum Informacyjno – Konsultacyjne do spraw Dzieci Zdolnych przy SPPP „Uniwersytet dla Rodziców”, Fundacja Wspólnota Osób Starszych Pod Jednym Dachem „Gniazdo Rodzinne”, Parafia św. Wacława, Stowarzyszenia Ewangielicznej Pomocy Więźniom „Bractwo Więzienne”, Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych „O godność do końca…” , Stowarzyszenie Mieszkańców Warszawskiego Starego i Nowego Miasta , Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli „Aktywna Szkoła” przy Zespole Szkół nr 56 z Oddziałami Integracyjnymi w Warszawie, Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader” , Warsztat Terapii Zajęciowej Fundacji Pomocy Niepełnosprawnym „Ader”
Symulacja była także przeprowadzana na studiach podyplomowych „Fizyka nuklearna”

POLECANE KSIĄŻKI:
Wykładowcom zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy te opracowania:

• Ekonomia kryzysu-Stephen Mihm, Roubini Nouriel
  • Ekonomia Wolnego Rynku. Tom 1-Murray Rothbard
  • Warren Buffett o biznesie. Zasady guru z Omaha-Richard J. Connors
  • Marketing Materiały do ćwiczeń-C.H. Beck
  • Satysfakcja zawodowa pracowników. Kreator kapitału ludzkiego-Marta Juchnowicz
  • 4-godzinny tydzień pracy-Timothy Ferriss
  • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
    Data: do ustalenia
    Miejsce: Komarów-Osada, zamek Szczepowice , ulica „Solidarności”, aleja 42
    Opłata za udział: 2700 zł VAT zw. Proponujemy prawo wniesienia opłaty ratalnie – dwanaście wpłat.
    W cenie programu zawarty jest menu lunch. Przystawka: Złociste krążki kalmarów w piwnej panierce z sosem czosnkowym. Zupa: Bulion z kołdunami. Drugie danie: Tradycyjny kotlet schabowy podawany z frytkami i zestawem surówek. Deser: Truskawki pod sosem angielskim z lodami waniliowymi w płatkach migdałów. Napoje zimne: Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, jabłkowy, czarna porzeczka, Pepsi, Woda mineralna. Napoje ciepłe: Kawa czarna, Kawa z mlekiem, Herbata .