Badanie oczekiwań szkoleniowych – wyjazdy integracyjne

Posted on Updated on

Sprawdzajac potrzeby szkoleniowe organizacji  w zakresie szkolen incentive, zatrudnieni przez nas animatorzy zadają kierownikowi ds. zarządzania ludźmi oraz funkcyjnemu szefowi szkolonych pracowników cały szereg pytań.
Prowadząc  samodzielnie lub we współpracy z innymi trenerami  eventy,  chcemy bezdyskusyjnie rozumieć, w jakie plany wpisują się realizowane  ciekawe wyjazdy integracyjne niejednokrotnie zwane incentive .
Przykładowe pytania dla pracodawców:
Co jest głównym celem wyjazdu?
Jakie funkcje pełnią osoby jadące na team building?
Które zagadnienia omawiamy na evencie, np. współpraca oraz podejmowanie decyzji?
Jak bardzo wysiłkowe maja być gry?
Gdzie powinien mieścić się hotel?
Jaki jest budżet?
Jakich atrakcji należy unikać by nie zrazić grupy i nie zanudzić powtarzalnością?
Takich zagadnień jest wiele więcej. Rozmowa z zamawiającym trwa niejednokrotnie blisko dwie godziny. Wyłącznie szerokie poznanie potrzeb pozwala przygotowanie ciekawego harmonogramu eventu.

KILKA NIETYPOWYCH DANYCH ODNOŚNIE INTEGRACJI Z MINIONEGO OKRESU:
- Najczęściej kupowana forma aktywności : scenariusz militarny
- Najwyżej ocenione w ankietach po szkoleniu zabawy – opinie uczestników: gry konstrukcyjne z klockami
- Typowa liczebność grupy zajęciowej: pięćdziesiąt osób.
- Optymalne dla klienta dni tygodnia na zabawy: środek tygodnia.
- Najczęściej preferowana lokalizacja: Karkonosze

ŹRÓDŁO: Training Projects
Od jedenastu lat prowadzimy projekty w branży wydarzeń i konferencji korporacyjnych jako Training Projects. Realizujemy plenerowe szkolenia team building i niezwykle dynamiczne wyjazdy integracyjne dla przedsiębiorstw i organizacji.
Pracujemy jako zespół trenerów z doświadczeniem menedżerskim ale równolegle uprawnieniami związanymi z survivalem, co pozwala nam na oferowanie eventów w formie plenerowej, łącząc kształcenie pracowników i atrakcyjne gry. zatrudnieni u nas animatorzy to także autorzy książek poradnikowych i inspirujące osobowości.
Nasze nietuzinkowe wyjazdy integracyjne i skuteczne szkolenia team building są cenione przez wiele firm z całego kraju.
Rozumiemy, że zadowalające szkolenie albo wyjazd to także przyjazny obiekt szkoleniowy. W naszej ofercie mamy blisko dwieście urokliwych miejsc ze wszystkich rejonów Polski. Polecamy nasze eventy integracyjne oraz  team building.W większości przypadków pracujemy w Karkonoszach, nad Zegrzem oraz w północnej Polsce. Wolimy  miejsca daleko od głównych dróg . Gdy jest ciepło szkolimy w plenerze, a jeśli aura nie sprzyja – w salach szkoleniowych.