Day: 26 maja 2014

Fundamenty działania skutecznej organizacji

W niniejszym wpisie na tym portalu opiszę cechy dobrze działającego tworu, jakim jest zbiorowość pracowników, które da się znaleźć w literaturze przedmiotu. Będzie to wprowadzajaca jedynie część tekstu, bo parametrów wyznaczono wyjątkowo wiele. Read the rest of this entry »

Dobór instytucji szkoleniowej

Jakie czynniki przekładają się na zaangażowanie uczestników oraz rezultaty projektu szkoleniowego? W jaki sposób zakupić najlepszy projekt doradczy? Powyższe zagadnienia analizują menedżerowie HR w wielu korporacjach. Read the rest of this entry »

Feedback w grach menedżerskich

W czasie gier i symulacji trenerzy muszą precyzować rolę kontaktu zwrotnego na temat osiąganych efektów przez grupę. Na tym blogu przedstawię, w jaki sposób to stosować. Read the rest of this entry »

Elementarne pojęcia w zakresie pobudzania do pracy

Naprawdę mnóstwo menedżerów projektuje sposoby motywowania pracowników w przeróżnych firmach. Jednak wielu z nich nie rozumie, co z podstawowych kwestii motywuje członków zespołów pracowniczych. W tym wpisie na moim blogu przedstawię elementarne definicje na ten temat. Read the rest of this entry »